Hurda Geçmişimiz Hakkinda

Hakbakır Geri Dönüşüm
1960 yılında babamızın açmış olduğu yolda hurda sektöründeki işimizi ilerleterek kurumsal anlamda özel bir şirket haline geldik. Her özel şirkette oldugu gibi, öncelikli amacı kaliteli işler ile adini bir marka yapmak olan Hakbakır, diğerlerinden bir yönü ile ayrilmakta ve bunu bir avantaja çevirebilmektedir; Tecrübeli ve dinamik kadrosu.Çalışma ekibinin yaratıcı gücü, prensipli ve de kaliteli iş anlayisi ile birleşince ortaya büyük işlerin altına imza atabilmiş saglam duruslu bir şirket görüntüsü çıkıyor.

Yükselme ve Ilerleme

Ofis yaşantısı ile bile dışarıdan bakan gözlerin hayranlikla izlediği Hakbakır şirketi, insan ilişkilerinde sağlam zincirlerin kurulabilmesi için öncelikle kendi içindeki ilişkilerin kuvvetli olması gerektiğinin bilincindedir. Çalışma ekibinin en alt kademesinden, yönetim kadrosuna kadar herkes bu bilinçle hareket ettiği için şirketin çıkarttıgı bütün işler pozitif bir ortamda zevk ve mutlulukla yapılmaktadır. Bunun doğal bir sonucu olarak yaratılan her fikir, her proje olumlu tepkiler almakta ve Hakbakır şirketini aranılan bir şirket kılmaktadir.

Çalisma Ortamimiz

Şirketlerimiz için çalışan herkes bu şirketin sahibidir. Bu bağlamda herkes kendi işi için çalışmakta ve en iyisi için ter dökmektedir.Şirketin en büyük artılarından biri hurda sektöründe güçlü bağlantılara sahip olmasıdır.Toplama ve pazarlama ekibinin geniş bağlantı ağı ve Türkiye içindeki sağlam yeri, çalışan ekibinin yaratici kadrosu ile birleşerek kuvvetli ve diğerlerinden avantajlı bir harman oluşturmaktadir.Her işi bir bütün olarak ele alip avantajları ile en kısa sürede hayata geçirebilen Hakbakır Geri Dönüşüm şirketi her zaman bir adim önde olacaktır.
h1>İletişim Bilgileri

Çalı San. Böl, Demirci Mah.
Ahıska Cad. No :419/1 BURSA Türkiye

( A Plas karşısı, Çalı Kavşağı )
Tel:  (0090)224 482 31 47
Çep: ( 0532 ) 335 40 93
Mail:info@hakbakirgeridonusum.com

Takip Edin

Sizden Gelenler

Hakbakir sizden gelen istek ve görüslere çok önem verir ve 24 saat içerisinde size mutlaka geri dönüs yapilir.

Firmamiz daha iyiye ulasmak için
bir veribankasi olusturmustur.Sizden gelen bilgiler ve islerimizden kazandigimiz tecrübe bu veribankasinda saklanir.